DOMY XXI WIEKU

Pragniemy Państwu dać niezwykły jak na polskie warunki dom, którego eksploatacja nie degraduje środowiska naturalnego i zapewnia niezależność energetyczną. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo fizyczne i ekonomiczne. Technologia budowy domu oraz innowacyjne rozwiązania minimalizują koszty stałe związane z utrzymaniem domu prawie do zera. Dom nasz stwarza optymalne warunki dla rozwoju, wypoczynku i pracy. Będzie dla Państwa źródłem wewnętrznej energii.

Mieszkańcy otrzymają od nas poradnik „Eko-living”, w których znajdą informacje o tym, jak żyć ekologicznie i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Ponadto na etapie aranżacji wnętrz projektanci osiedla zapewnią pomoc w doborze sprzętów gospodarstwa domowego o wysokiej klasie energooszczędności.

Inwestycja oddawana jest w stanie deweloperskim podstawowym z możliwością rozszerzenia standardu, a nawet wykończenia pod klucz. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować aranżacje przestrzenne działki wraz z nasadzeniem zieleni. Istnieje możliwość zapoznania się z ofertą na miejscu inwestycji. 

Dzięki tym cechom osiedle w Sosnówce jest absolutnie unikatowe i niepowtarzalne.

 

Technolog budowy

Wojciech Nowak

„Grupy wydają się najlepiej funkcjonować, gdy w każdej z nich jest 8 do 12 domów.”  

 

Christopher Alexander

Nasze osiedle to wyjątkowa inwestycja położona w Sosnówce, powstająca na działce otoczonej prawie ze wszystkich stron sosnowym lasem bezpośrednio nad zalewem. Jest doskonałą propozycją dla osób kochających przyrodę i pragnących na co dzień być blisko niej. Bliskość wysokich drzew wraz z bogatym zagospodarowaniem zieleni na terenie inwestycji sprawiają, że każdy spędzony tutaj dzień będzie pełen harmonii i pozwoli przywołać niespieszny, wakacyjny nastrój.  

Osiedle stworzone jest dla klientów wymagających ceniących jakość i komfort życia, którzy szukają lokalizacji niepowtarzalnych, takich w których poczują się wyjątkowo.

Projekt "Sosnówka" cechuje nowoczesna architektura nawiązująca bryłą oraz kolorystyką do najlepszych modernistycznych tradycji. Jasne elewacje przełamane zostaną płytami kompozytowymi o fakturze i kolorze drewna doskonale korespondującymi z naturalnym otoczeniem osiedla. Zaprojektowana roślinność i mała architektura znajdująca się na terenie inwestycji będzie idealnie komponować się z lasem okalającym osiedle i podkreślać jego pełen harmonii, z lekka skandynawski charakter.  

Przygotowując Państwa domy dbaliśmy o idealne ustawienie budynków względem stron świata, a co za tym idzie jak najlepsze doświetlenie i ogrzanie w sposób naturalny pomieszczeń dziennych. Mieliśmy na uwadze wygląd całego osiedla, jak też estetykę zewnętrzną poszczególnych budynków, dlatego materiały użyte to doskonałe zestawienie kolorystyczne i połączenie tradycji z nowoczesnością. Bardzo ważna jest też funkcjonalność pomieszczeń w których każdy z domowników odnajdzie swoją przestrzeń życiową.  

Zdecydowaną zaletą osiedla w Sosnówce jest jego niepowtarzalna lokalizacja, piękna architektura oraz malownicze otoczenie jednocześnie gwarantujące czyste, zdrowe powietrze wolne od smogu. Podstawowymi zaletami takiego rozwiązania jest przyszłe bezpieczeństwo, podniesienie komfortu życia oraz przyjazna, sąsiedzka atmosfera. Zoptymalizowana ilość domów w Sosnówce podnosi także jej prestiż.

 

Dział sprzedaży

Paweł Suchecki

Edyta de Vries- Samborska

 

PAWEŁ SUCHECKI

Dział sprzedaży

 

Zapraszam do kontaktu. Przygotuje dla Państwa dobrą ofertę sprzedaży oraz zapewnię wyjątkowo korzystne warunki finansowania nieruchomości...

T: +48 600 227 515 | pawel@npremium.pl

I speak English.

EDYTA DE VRIES

DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICA

 

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania, a także opowiem dlaczego nasze budynki są tak wyjątkowo oszczędne, ciepłe i komfortowe...

T: +31 640 531 571 | edytadevries@gmail.com

I speak English and Dutch.

Masz ochotę nas odwiedzić? Zapraszamy!